Agnieszka Idźkowska-Guz

Dane adresowe: Warszawa- Zielonka, Ul. Wrzosowa 66
Strona internetowa: www.linia-zdrowia.pl
Kontakt:
tel 601-372-279
Kwalifikacje:
Absolwentka Uniwersytetu SWPS (w trakcie studiów otrzymywała stypendium naukowe II stopnia). Specjalizowała się do pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń psychosomatycznych, szczególnie chorób serca oraz onkologicznych (praktyki w ośrodkach kardiologicznych w Aninie i Konstancinie oraz w wołomińskim Hospicjum).
Odbyła Staż Psychoterapeutyczny w Akademickim Centrum Terapeutycznym przy SWPS w profilu dziecięcym. W trakcie stażu współprowadziła grupy terapeutyczne i wolontariat studencki dla dzieci z ADHD i innymi problemami społecznymi. Ponadto odbyła cykl 9 szkoleń z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń rozwoju u dzieci ze spektrum autyzmu oraz Warsztaty wychowawcze dla Rodziców i Nauczycieli (dwa stopnie). Jest współautorką programu profilaktycznego realizowanego przez fundację Homo Homini pt. "Księżniczka Roku" skierowanego do dzieci i młodzieży zapobiegającemu rozwojowi zaburzeń odżywiania.
Oferta:
pomoc psychologiczna dla dorosłych i dzieci:
Zakres pomocy: trudne sytuacje, kryzysy życiowe, konflikty, rozstania, trudności adaptacyjne, doświadczenia urazowe, problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, wsparcie w chorobach somatycznych (rak, choroby serca), opanowanie stresu, trudności i brak satysfakcji w kontaktach z ludźmi, poczucie bezsensu, konflikty rodzinne, terapia wspierająca leczenie uzależnień, nerwice, depresje, problemy wychowawcze, grupy terapeutyczne dla dzieci- trening umiejetności społecznych, terapia zespołu Aspergera, ADHD, lęki, kłopoty szkolne,inne problemy...