GABINET PSYCHOLOGICZNY KAROLINA BUCZEK

Dane adresowe: Kraków, Nad Sudołem 22
Strona internetowa: www.karolinabuczek.pl/
Kontakt:
793-568-142

pracownia@karolinabuczek.pl
Kwalifikacje:
Jestem psychologiem, absolwentką Instytutu Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt.

Od 2014 r. kształcę się w 4 letniej szkole psychoterapeutów i trenerów grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, szkolenie jest akredytowane przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations).

Ukończyłam szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania organizowane przez Polskie Towarzystwo Behawioralne.

Staż psychoterapeutyczny zrealizowałam m.in. w Katedrze Psychoterapii UJ CM oraz na oddziale psychoterapii dla dorosłych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Współpracuję z Poradnią Psychoneurologii Wieku Rozwojowego w Krakowie oraz z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "PASTERNIK".
Oferta:
Moja aktywność zawodowa rozgrywa się w trzech obszarach: psychoterapii, poradnictwa zawodowego oraz psychologii sportu. To na tych polach spełniam się zawodowo i realizuję swoje pasje.

Pracuję w ramach podejścia terapeutycznego Gestalt, które należy do grupy terapii humanistyczno-egzystencjalnych i holistycznych (integrujących myśli, uczucia i działania). W trakcie sesji wykorzystuję również narzędzia i elementy terapii poznawczo - behawioralnej.