Sylwia Ciężka

Dane adresowe:
Wrocław, ul. Podwale 62A/6
Strona internetowa: psychologsc.wordpress.com
Kontakt:
660-513-548
Kwalifikacje:
Jestem psychologiem, terapeutą w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Zajmuję się terapią osób dorosłych, terapią par i terapią rodzin oraz wsparciem psychologicznym w chorobach somatycznych.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku i borykającymi się z różnymi trudnościami życiowymi. Potrafię zbudować dobrą relację z dzieckiem, nastolatkiem oraz z osobą dorosłą. Raz w tygodniu udzielam wsparcia psychologicznego osobom w kryzysie na Oddziale Radioterapii Ogólnej II i Radioterapii Ginekologicznej I w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. W zależności od potrzeb prowadzę tam terapię indywidualną lub grupową.

W Fundacji Dobrze że Jesteś prowadzę szkolenia o tematyce psychoonkologicznej oraz grupy wsparcia dla wolontariuszy. W Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przyjmuję dzieci i młodzież, natomiast w Centrum Szkoleniowo-Terapeutycznym prowadzę terapię dla osób dorosłych, par oraz rodzin. Dodatkowo prowadzę warsztaty wychowawcze dla rodziców i dzieci w Stowarzyszeniu Pomysł. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
Oferta:
Terapia par, terapia indywidualna.

W pracy terapeutycznej spotykam osoby cierpiące z powodu:

chorób nowotworowych (zarówno osoby dotknięte nowotworem i/lub ich bliscy),
chorób somatycznych,
zaburzeń lękowych czy depresyjnych,
nieśmiałości,
problemów w pracy czy w relacjach interpersonalnych.